Náš cieľ

  • Šťastní zamestnanci
  • Spokojní zamestnávatelia
  • Úspešná firma

Uchádzačom

Naše pracovné ponuky nepoznajú hranice

Hľadáte si prácu v oblasti logistiky alebo skladového hospodárstva? Voľných miest pre uchádzačov na trhu práce je dosť. My vám pomôžeme zorientovať sa v širokej ponuke a nájdeme pre vás tú pravú pozíciu tak na Slovensku, ako aj v Českej republike. Naše pracovné možnosti nepoznajú hranice.

Oblasť skladového hospodárstva a logistiky ponúka pozície pre uchádzačov všetkých vekových katégorii a úrovní vzdelania. Ak nemáte s prácou v sklade alebo v logistike skúsenosti, je správny čas ich získať. Zamestnáme vás v strojárstve, potravinárskom, elektrotechnickom alebo v automobilovom priemysle.

Nami ponúkané voľné pracovné miesta sú stavané tak pre mužov, ako aj pre ženy. Spolupracujeme výhradne so serióznymi, stabilnými a prosperujúcimi firmami na Slovensku a v Českej republike, ktoré dbajú o blaho svojich zamestnancov. Ponúkajú prácu, čo vás bude nielen živiť, ale aj napĺňať istotou, ktorú v živote a zamestnaní potrebujete vy i vaša rodina.

Skladové hospodárstvo a logistika je veľmi dynamicky sa rozvíjajúce odvetvie, ktorého služby využíva takmer každá väčšia či menšia firma.

Čo ak práve vy ste zamestnanec, na ktorého čaká voľné pracovné miesto?

Pracovné ponuky

Pickér

Vychystávanie tovaru ku konečnému spotrebiteľovi

detaily >>